Oferta pracy dla Asystenta/ki Administracyjnego/ej

IndygoTech Minerals S.A. jest spółką notowaną na rynku podstawowym GPW w Warszawie S.A., inwestującą w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju. Działalność spółki koncentruje się obecnie na trzech projektach inwestycyjnych w branży ceramicznej.

Poszukujemy:

Asystenta / ki Administracyjnego /ej

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • planowanie i organizowanie kalendarza spotkań
  • zarządzanie korespondencją oraz ewidencją dokumentów w systemie
  • przygotowanie zestawień, raportów, prezentacji
  • organizacja podróży służbowych pracowników
  • aktualizacja bazy adresowej
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów firmowych
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
  • utrzymywanie kontaktów z GPW, KDPW, KNF

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane referencje)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
  • skrupulatność i wysokie zaangażowanie
  • dokładność, dbałość o szczegóły
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość rynku kapitałowego
  • umiejętność pracy pod presją

KORZYŚCI

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres openspace.indygo@gmail.com z tematem wiadomości:

Asystent Administracyjny – (imię i nazwisko)

IndygoTech Minerals S.A. zastrzega sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.